کلمه سال من: نویسنده

کلمه سال من

زمانی که این کلمه یعنی (نویسنده)  را به عنوان کلمه سال انتخاب می کردم برای من دقیقا شبیه یک بازی کودکانه بود. و در همین حد که دیدن این کلمه روی دیوار حسی از سرخوشی به من بدهد برای من کافی بود.

 

تمام تصورات من در کمتر از یک سال عوض شد. دختری که در ظاهر ادعای موفقیت می کرد اما در باطن از عزت نفسی شکست خورده رنج می برد در کمال حیرت توانست در کمتر از یک سال سه کتاب بنویسید. یک کتاب چاپ شده و یک کتاب در حال نوشتن و کتابی الکترونیک.

 

آنقدر این اتفاق بزرگ برای من شگفت انگیز بود که گاهی باور نمی کردم کلمات قدرتمند این کتاب ها توسط من نوشته شده است.

 

کلمه سال هر چه می خواهد باشد باشد فقط باید به انجام آن ایمان داشته باشید. یکی از دوستان نزدیک و نویسنده ام کلمه سال او (رشد) بود و در او دیدم که در طی یک سال چطور رشد با زندگی او عجین شده است و به شخصیتی متفاوت و همرنگ با رشد تبدیل شده است.

کلمه سال شما چیست؟

حالا انتخاب با شماست که می خواهید یک چنین کار بزرگی را انجام بدهید یا خیر. نوشتن این کلمه شاید در چند ثانیه اتفاق بیفتد اما دیدن این کلمه در هر گوشه گوشه از زندگی شما باورتان نسبت به آن کلمه را تقویت می کند و در کمال حیرت در مدت زمانی متوجه خواهید شد که خودتان و زندگی تان با این کلمه عجین شده اید و به شخصی متفاوت بر طبق  قلم قدرتمند خود تبدیل شده اید.

 

 

چگونه کلمه سال را انتخاب کنیم؟

اگر تصمیم گرفته اید تغییر زندگی خودتان را ببینید و بالاخره تصمیم گرفته اید بازی نوشتن کلمه سال را شروع کنید.(دقیقا در شروع نوشتن این کلمه مثل یک بازی برای شما خواهد بود.) 

 

یک کاغذ و قلم بردارید. قبل از نوشتن چند دقیقه ای را به فکر کردن بگذرانید. ببینید در یک سال گذشته چگونه از خودتان و زندگی شخصی تان یاد می کنید.

آیا شخص موفقی بوده اید ؟

یا مثل همیشه آرزوی موفقیت را در سرتان می پروراندید؟

 

کار سختی نیست که بتوانید کل یک سال گذشته زندگی تان را تصور کنید. کافی است چشمانتان را ببنید و حال خودتان را از این تصور مد نظر قرار دهید اگر حالتان از تصور یک سال پیش منزجر شد. باور کنید که همین حالا وقت نوشتن کلمه سال تان است.

 

خوب شروع کنید. تمایل دارید در یک سال آینده در کجا قرار داشته باشید؟

از زندگی تان چه می خواهید؟

از ارتباطاتتان چه می خواهید؟

از شغل و کسب و کارتان چه می خواهید؟

از رابطه عشقی خودتان چه می خواهید؟

تمام جوانب زندگی تان را بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید تمام این تصورات و رویاها را می خواهید در چه کلمه ای جا بدهید.

آیا توانستید زندگی یک سال آینده خودتان را در یک کلمه جا بدهید؟

بله؟

خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *